Náš tým

Manažeři restaurace

Pavel Kadeřábek

Lucie Panská

V Měšťanské besedě se pohybuji od svého studia na místní hotelovce, mou první zkušeností tady byly brigády pro nějaký ten přivýdělek. Od té doby se leccos změnilo. Podařilo se mi vystudovat vysokou školu hotelnictví a cestovního ruchu v Praze, byla jsem skoro u všech událostí, které se v „besedě“ během těch roků odehrály. Obsluhovala jsem anglického krále..... dalo by se říci. Ve skutečnosti to byli všichni naši porevoluční prezidenti, ale také fotbalový Bayern Mnichov nebo celá plejáda filmových herců při festivalech Finále. Raut, ples, banket. Pro někoho vzpomínka na příjemnou, vyjímečnou událost, pro mne výzva, tempo, rytmus, jasně dané úkoly, organizace, napětí, vše musí být tak, jak má.

Dokonalé, perfektní, sehrané, slavnostní. Zkrátka takové, jak to v těchto situacích host očekává. Ruku na srdce, kdo by takovou práci neměl rád?

Šéfkuchař cateringu

Šéfkuchař cateringu Karel Abrhám

Karel Abrhám

Miluji vaření. Vařím všude, vařím rád, vařím stále. Při vaření kladu největší důraz na čerstvost suroviny a rozmanitost nabídky. Pro mě není vaření jen výroba jakéhosi pokrmu, je to vášeň, touha uspokojit hosta, jeho chutě, zvednout jeho náladu. Díky mojí více než dvacetileté praxi, několika dlouhodobým stážím ve špičkových restauracích u nás i v zahraničí, seminářům u těch nejlepších šéfkuchařů, osobnímu přístupu a hlavně mým kolegům z našich partnerských restaurací jsem schopen vyjít vstříc i těm nejnáročnějším gastronomickým přáním.

Přijměte proto moje pozvání, neváhejte sebe i svoje hosty svěřit do mých rukou při jakékoliv slavnostní nebo společenské akci. Ať vám chutná.

Měšťanská beseda, kavárna
Kopeckého sady 13, Plzeň

Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
PO – PÁ 9:00 – 22:00
SO 11:00 – 22:00
NE 11:00 – 22:00

Manažeři kavárny:
Pavel Kadeřábek
Lucie Panská

Rezervace:
378 037 926
775 760 940

UDÁLOSTI JANÁK BROS.

25. 04. 2014

Take away Restaurace Bohemia

Dle denní nabídky Restaurace Bohemia si můžete objednat oběd s sebou. Stačí pouze poslat email, kde napíšete:

  • jméno a příjmení
  • telefon
  • jídlo, které si chcete objednat a počet porcí. Aktuální …

všechny události

UDÁLOSTI JANÁK BROS.

Oznámení o EET

všechny události